Prezentační modely

Prezentační modely a zmenšené makety

Jsme tým zapálených modelářů. Dokážeme vytvořit věrný model Vašeho produktu ať je jakkoliv složitý. Umíme vyrábět modely v jednotkách kusů, ale i série stovek. Záleží jen na přání a vizi zákazníka. Vždy se snažíme nastolit harmonii mezi množstvím zobrazených detailů a ekonomickou stránkou.
Před zahájením výroby rádi vytváříme počítačové vizualizace, aby měl zákazník co nejlepší představu o jeho budoucím modelu.

Modely letadel

Pro našeho největšího výrobce letadel s hrdostí vyrábíme modely letadel L-39 NG a L-159, v měřítku 1:48 a 1:24 abychom mu pomohli zaujmout budoucí zákazníky, ale i obdarovat stávající.

Naše 40 cm velké modely letounu Beechcraft KingAir 350i zdobí stánek českého Řízení Letového Provozu na veletrzích po celém světě.

Zmenšený výčep

Nezaměřujeme se jen na letecký průmysl. Umíme polahodit oku třeba i každému milovníkovi piva. V tomto případě miniaturním výčepem našeho zlatého moku.

Podvozková noha

Na základě 3D dokumentace od zákazníka jsme vytvořili počítačovou vizualizaci a následně vyrobili věrný zmenšený model podvozkové nohy letounu. V naší prototypové dílně umíme vyrábět jak pevné, tak pružné součástky, proto je model podvozku plně funkční. Velikost tohoto modelu je 400 mm.

Zaujali jsme Vás?

Líbí se Vám, co jste se o nás dozvěděli?
Ozvěte se nám, nebo zanechte kontakt a my Vám zavoláme. Nezávazně.