Funkční prototypy na klíč

Výroba prototypů na klíč

Potřebujete pomoci s konstrukcí krytu, nebo celého zařízení? Jsme zkušení strojaři, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Díly vymyslíme, vyrobíme a dodáme v dohodnutém termínu.

Čistící lasery

Spolupracujeme s českou firmou vyvýjející čistící vláknové lasery na vývoji a výrobě čistících hlav. Do této chvíle jsme vyvinuli a vyrobili již 4 typy čistících hlav pro různé typy vláknových laserů. Přičemž poslední z hlav jsme vyvinuli včetně jemných optických mechanismů zajišťujících rozkmit a zaostření paprsku. I když se jedná o velmi sofistikované zařízení určené do těžkých průmyslových provozů, brali jsme ohled i na design a inspirovali se kdysi dávno v předaleké galaxii:-)

Dotykový panel do automyčky

Skvělý příklad naší služby "Produkt na klíč". Zákazník přinesl veškeré elektronické zařízení a popis funkce. My jsme se postarali o vše ostatní a vyrobili ovládací panel do automyčky splňující funkčnost i vodotěsnost.

Umíme i ohýbat rádiusy u kovových, v tomto případě nerezových, plechů do tloušťky 1,5 mm. Používáme k tomu přípravky z našich 3D tiskáren.

Belly Button - buďte fit

Zákazník přišel s nápadem a grafickým návrhem nového typu posilovacího náčiní. Vymysleli jsme design tak, aby byl vyrobitelný a splňoval všechny jeho podmínky. Po odsouhlasení jsme vyrobili testovací sérii vhodnou pro ostrý provoz.

Náčiní obsahuje kovové závaží, gumová madla a nožičky, napouští se vodou, takže je vodotěsné a je stohovatelné.

Antény mýtných bran

Navrhli jsme a vyrobili prototypy vodotěsných antén na mýtné brány. Zákazník si definoval jen velikost a pozici elektroniky, zbytek byl na nás. Vymysleli jsme kompletní konstrukci a vyrobili sérii na testování. Největší kus měl 550 x 400 mm. Typický příklad naší služby "Produkt na klíč"

Formy na mýdla

Skvělý příklad naší služby "Produkt na klíč". Zákazník přišel s větou: "Rádi bychom vyráběli mýdla s tímto logem a přesným objemem." Vymysleli jsme finální tvar mýdla a vyrobili několik sad třídílných forem, aby mohl zákazník rozjet výrobu.

Zaujali jsme Vás?

Líbí se Vám, co jste se o nás dozvěděli?
Ozvěte se nám, nebo zanechte kontakt a my Vám zavoláme. Nezávazně.